Projectdetails
!!Description
In dit interdisciplinaire project is het doel om kunstmatige intelligentietechnieken te gebruiken die de besluitvorming kunnen modelleren om antwoorden op deze vragen te geven. Meer specifiek is het doel om experimentele gegevens te verzamelen die ons in staat stellen modellen af te leiden en te ontwerpen en uiteindelijk gebruik te maken van deze modellen om overtuigende hybride systemen te bouwen waarvan het doel is het gedrag van de deelnemers te veranderen tot een gunstiger uitkomst.
| Acroniem | FWOSB26 |
|---|---|
| Status | Geëindigd |
| Effectieve start/einddatum | 1/01/17 → 31/12/20 |
Flemish discipline codes in use since 2023
- Other computer engineering, information technology and mathematical engineering not elsewhere classified
Vingerafdruk
Verken de onderzoeksgebieden die bij dit project aan de orde zijn gekomen. Deze labels worden gegenereerd op basis van de onderliggende prijzen/beurzen. Samen vormen ze een unieke vingerafdruk.
Datasets
-
Data from: Delegation to artificial agents fosters prosocial behaviors in the collective risk dilemma
Fernandez Domingos, E. (Creator), Terrucha, I. (Creator), Suchon, R. (Creator), Grujic, J. (Creator), Burguillo, J. C. (Creator) & Lenaerts, T. (Creator), DRYAD, 18 mei 2022
Dataset