RADESOL - RAtional DEsign of blends for bulk heterojunction SOLar cells (Rationeel ontwerp van mengsels voor bulk heterojunctie zonnecellen)

Projectdetails

!!Description

Het hoofddoel van het project is nanomorfologische formatie op moleculair niveau te ontrafelen en het effect ervan op de prestaties van het apparaat voorbij de state-of-the-art door een geïntegreerde experimentele inspanning en een unieke combinatie van apparatuur en expertises, gericht op de studie van mengsels via geavanceerde thermische analyse, solid-state NMR en röntgendiffractie en ptychografie 3D-beeldvormingstechnieken, gecombineerd met analyse van de opto-elektronische kenmerken in fotovoltaïsche apparaten.
AcroniemFWOAL703
StatusGeëindigd
Effectieve start/einddatum1/01/1431/12/16

Flemish discipline codes in use since 2023

  • Other engineering and technology
  • Polymeric materials
  • Analytical chemistry
  • Inorganic chemistry
  • Thermal analysis
  • Materials science and engineering
  • Condensed matter physics and nanophysics
  • Physical chemistry

Vingerafdruk

Verken de onderzoeksgebieden die bij dit project aan de orde zijn gekomen. Deze labels worden gegenereerd op basis van de onderliggende prijzen/beurzen. Samen vormen ze een unieke vingerafdruk.